Masz pytania?

Tel. + 48 509 220 625

 

Solidne rozwiązania

Wytrzymałość na lata
Nasze produkty powstają z surowców najwyższej klasy

Nasze produkty powstają z surowców najwyższej klasy

Cement I 42,5 Archtektoniczny, piach mrozoodporny, płukany o podwyższonej grubości uszlachetniony, wszystkie pręty żebrowane, barwniki tlenkowe, plastyfikatory polimerowe

Mocny beton

Mocny beton

Betonu używany do produkcji spełnia klasę B-25 (C20/25), który wykonywany jest przy użyciu mieszałki co zapewnia jednorodność w całym cyklu produkcji.

Żebrowane pręty

Żebrowane pręty

Wszystkie elementy ogrodzeń są w pełni zbrojone żebrowanymi prętami stalowymi o grubości od 5mm. do 8mm.

Certyfikat CE

Certyfikat CE

Nasze produkty wytwarzane są z surowców najwyższej jakości dzięki czemu spełniają wysoką europejską normę jakości - tzw. Atest. Kupując nasze wyroby masz gwarancję solidnego wykonania i długoletniego zadowolenia.

Ogrodzenia dwustronne

Solidność betonu, nowoczesny wygląd

Specjalne metody produkcji umożliwiają produkcje ogrodzeń dwustronnych 

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy produkcję ogrodzeń dwustronnych, takie rozwiązanie jest bardziej estetyczne gdyż płyty w ogrodzeniu mają wzór po obydwu stronach.  Posiadamy dwa systemy ogrodzeń dwustronnych, pierwszy tańszy polega na odbiciu imitacji wzoru na rewersie płyty, drugi system polega na zastosowaniu specjalnych szerszych słupków i wsunięciu na jednej wysokości dwóch płyt wzorem w obydwie strony ogrodzenia.  Wieloletnie doświadczenie, solidne zbrojenie i najmocniejszy cement pozwala nam wytwarzać ogrodzenia dwustronne o tej samej wytrzymałości co ogrodzenia jednostronne.


Wybierz wzór ogrodzenia idealny dla siebie !
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.