Masz pytania?

Tel. + 48 509 220 625

 

20 lat doświadczenia

Ogrodzenia betonowe

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości ogrodzeń betonowych, słupków betonowych, płyt podmurówkowych oraz innych elementów z betonu o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Jako nieliczni wytwarzamy ogrodzenia barwione. Świadczymy kompleksową obsługę polegającą na produkcji, transporcie, rozładunku, montażu i doradztwie technicznym w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy płatnikiem VAT, co charakteryzuje w dzisiejszych czasach legalność firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Jako firma rodzinna, należymy do liderów prowadzących tego typu działalność na terenie Polski. Oferowane przez nas elementy betonowe cieszą się od ponad 15 lat bardzo dużym uznaniem klientów, są trwałe, estetyczne i odporne na warunki atmosferyczne, co jest potwierdzone posiadany ATESTEM wyrobów CE.


15 lat doświadczenia

Historia firmy

Firma Z.P.H.U. Ferrum Bet powstała ponad 20 lat temu w miejscowości Nowy Józefów woj. Łódzkie. Przez cały okres istnienia firma intensywnie rozwija się, poszerzając swoją ofertę poprzez wdrażanie nowych wzorów ogrodzeń.

Aktualnie posiadamy ponad 30 rodzajów wzorów ogrodzeń. Ostatnimi czasy w odpowiedzi na potrzeby rynku zaczęliśmy produkcję ogrodzeń barwionych. Następnym krokiem było postanowienie o rozszerzeniu sprzedaży naszych produktów czego efektem stała działalność eksportową do wielu krajów europejskich. Nieustannie udoskonalamy jakość oferowanych produktów, wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne oraz poszerzamy asortyment.


Pokaż więcej

Sprawdzona kadra

Poznaj nasz zespół Poznaj nasz zespół

Nasi pracownicy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy jaką się zajmują. Ich doświadczenie pozwala nam na produkcję ogrodzeń betonowych wysokiej jakości, co jest potwierdzone zadowoleniem naszych stałych i ciągle to nowych klientów.

Nasz dobrze zgrany zespół pozwala działać na czas, dbając o terminową realizację wszystkich zamówień. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu nasza kadra jest w stanie sprostać coraz to wyższym standardom produkcji oraz oczekiwaniom klientów.

Profesjonalna obsługa

Transport i montaż


Kompetentna Pomoc w wyborze ogrodzenia, wymiarowanie

Nasz konsultant rzeczowo odpowie na państwa pytania i udzieli fachowej porady. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Telefonicznie lub mailowo udzielimy porady, wyceny a także przyjmiemy zamówienie.

  •  Vat
    Jesteśmy aktywnym płatnikiem Vat na teren całej Unii Europejskiej
  • Dostawa
    Nasze produkty dostarczamy na teren Polski i pozostałych państw Europy.
  • Montaż
    Współpracujemy z doświadczonymi i rzetelnymi ekipami które montują zamówione u nas ogrodzenia.
  • Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.